Hızlı, kolay ve etkin...

TOBBUND Kolay Transit MerkeziTransitin artık daha kolayı var!


Kolay Transit Merkezi - KTM

Türk lojistik sektörüne hizmeti amaç edinmiş TOBBUND, teslim sürelerini 1 güne kadar kısaltan Kolay Transit Merkezi ile nakliyecilerimizin yanında olmaya devam ediyor.

 

Kolay Transit Merkezi

TOBB ve UND iştiraki olarak Türk lojistik sektörüne hizmet vermek, firmaların transit süreçlerine destek olarak müşterilerinin sınır geçişlerini kolaylaştırmak amacıyla 2012 yılında kurulan TOBBUND, 10 yıllık hizmet tecrübesi ve birikimini yeni nesil transit sistemine adapte etmek için "Kolay Transit Merkezi" projesinin ilk ayağını Edirne'de hayata geçirdi.


Transitin artık daha kolayı var!


Uluslararası karayolu taşımacılığı yapan firmalar, iç gümrüklerde transit işlemleri için süre harcamadan, İstanbul trafiğine girmeden, Kapıkule, Hamzabeyli ve İpsala sınır kapılarına çok yakın mesafede bulunan "Kolay Transit Merkezi"'ne doğrudan gelerek, TOBBUND'nin sahip olduğu izinli gönderici yetkisi sayesinde transit beyannamesi işlemlerini hızlı, kolay ve etkin bir şekilde tamamlayabilmekteler.


14000 metrekare üzerine kurulu modern tesisimiz ve sahip olduğumuz izinli gönderici yetkisi sayesinde, TOBBUND teminatını kullanan nakliyecilere ait yüzlerce tır, her gün İstanbul trafiğinden çekilerek Kolay Transit Merkezinde beyanname, tescil ve mühürleme işlemlerini yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlayarak sınır kapısına gidebilmektedir.


Türk lojistik sektörüne hizmeti amaç edinmiş TOBBUND, teslim sürelerini 1 güne kadar kısaltan Kolay Transit Merkezi ile nakliyecilerimizin yanında olmaya devam ediyor.


 


Her gün yüzlerce TIR, trafiğe takılmadan "Kolay Transit Merkezi" KTM'de işlemlerini kolayca tamamlıyor